LOMI LOMI

Lomi lomi Lomi lomi O szkole Lomi lomi Kursy masażu Lomi lomi Galeria Lomi lomi Opinie klientów Lomi lomi Kontakt Lomi lomi Masażyści Lomi lomi
Lomi lomi - Aia Ke Aloha i Kahiki - zdrowie i dobrobyt są w Twoim wnętrzu

Polecani masażyści

Polecani Masażyści Masażu Lomi Lomi

Aldona Michalewicz-Kaliszewska amk67@o2.pl Opole
Patrycja Tomys patitomys@interia.pl Opole
Marta Rapała Marta.rapala@onet.pl tel.783 499 322 Opole
Mieczysława Lassak miecialaska@interia.pl tel.  602 158 938 Zawiercie
Gosia Stanisz margomagic@gmail.com  Dublin
Piotr Grabowski business5@op.pl  Sosnowiec
Ania Gros annagros77@interia.pl  Hungen –Langd  (Niemcy)
Marzena Pałka marzenik@poczta.onet.pl  tel. 501 037 032. Rzeszów
Dorota Odnywołek  dorota.odrz@gmail.com tel. 784 198 901 Kraków
Katarzyna Sosna kasiasosna@hotmaial.com tel.  693 036 075 Ruda Śląska, Katowice
Sebastian Krawczyk bastikr@op.pl tel. 44/7912010566 Londyn
Ela Kaczmarczyk  elmar4@op.pl tel. 885 689 898 Gorzów Wlkp.
Zbyszek Borowy z.borowy@post.pl tel. 604 629 759 Międzychód, Pszczew
Martyna Matusiak  martyna8m@wp.pl tel. 748 690 605 Amsterdam
Małgorzata Dębska  malgorzatadebska@wp.pl  tel. 606 675 259 Suwałki
Lidka Sosnowska  lidka.s1@op.pl  tel.511 122 114 Mława
Agnieszka  chagnes@interia.eu  Warszawa
Karolah Przybyszewska  lovers.2.rock@gmail.com tel. 502 231 771 Warszawa
Grzegorz Fraczek grzegorz.fraczek@gmail.com  tel. 505 982 803 Warszawa
Kinga Dolna kinguchi@poczta.fm Wrocław
Monika Florich monika90f@gmail.com  tel. 515 929 507 Toszek
Mariola Bunter tel. 508 753 738 Gliwice
Krzysztof Jednachowski  krzysztof@agro-farm.com.pl tel. 609 461 816 Nowy Julianów
Paulina Laska paola_84@wp.pl Dąbrowa Górnicza
Bernard Raczkowski bernard-raczkowski@wp.pl tel. 602 664 705 Płońsk
Patrycja Zawodny patrycja.zawodny@interia.pl tel. 508 230 740 Sosnowiec
Anna Pieńkowska app10@o2.pl  tel. 664 953 114 Warszawa
Małgorzata Chołajczyk tel. 6607 067 525 Lublin
Anna Gawlińska-Lacabidze tel. 516 097 146 Warszawa
Krystyna Błauciak blauciak.krystyna@gmail.com tel. 722 099 071 Gorzów Wlkp., Stare Kurowo
Katarzyna Mikulska kontakt@katarzynamikulska.pl tel. 795 579 319 Jutrosin
Sylwia Kraśnicka sylwia.samadhi@gmail.com tel. 607 156 490 Wrocław
Arkadiusz Szmitka sarkadius@gmail.com tel. 503 970 355 Sosnowiec,Katowice
Ewa Papiewska szmaragd11@wp.pl tel. 663 082 704 Tarnowskie Góry
Agnieszka Sokołowska a.b.sokolowska@gmail.com tel. 881 700 740 Katowice
Ewa Toś ewa_tos5@wp.pl tel. 661 265 633 Lublin
Dominika Rachoń-Rozwałka domi870329@wp.pl tel. 500 020 227 Lublin
Monika Brzezińska monia72@wp.pl tel. 510 949 669 Skarżysko Kamienna
Justyna Dulnik  justyna.dulnik@gamil.com tel. 669 715 586 Kielce
Agnieszka Władyczuk  agnieszka.wladyczuk@gmail.com tel. 506 915 843 Łódź/Warszawa
Justyna Zięba  dzastin3@op.pl tel. 502 731 601 Działoszyn,Kłobuck,Częstochowa
Ola Lisiecka  alexandra35@interia.pl tel. 602 124 553 Katowice
Maria Kostiw   tel. 504 294 343 Słupsk
Przemek Kuźnia  przemekazma@gmail.com tel. 664 662 567 Katowice
Violetta Górka  v.gorka@energia-zycia.pl tel. 782 682 333 Ostrzeszów, Wrocław
Katarzyna "Kania"  feniks.harmony@gmail.com Dublin, Irlandia
Zuzanna Kusz  masaz13@op.pl tel. 669 299 123 Pyskowice,Tarnowskie Góry
Zuzanna Zaława-Dudek  drobna1@poczta.onet.pl tel. 669-407-747    Kraków
Katarzyna Święch  swiech.katarina@wp.pl tel. 666 844 703 Kraków
Michał Kamiuk  hando@interia.pl Norwegia, Szergich
Aneta Kosiolek  aneta.1@hotmail.com tel. +46 708 345 514 Szwecja, Norrkoping
Zbyszek Czaja  zbigniewcz26@vp.pl tel. 602 297 553 Limanowa
Joanna Grabarek  joannagrabarek@wp.pl tel. 501 160 874 Warszawa
Regina Talarczyk   tel. 605 482 446 Gorzów Wlkp.
Małgorzata Alfuth  masagos@wp.pl tel. 605 251 601 Stargard Gd.
Karolina Kozielska  jamelka20@o2.pl tel. 793 048 103 Gliwice, Wodzisław śląski
Magda Rachelska  m.rachelska@gmail.com tel. 698 759 539 Wrocław, Rawicz
Katarzyna Kaczmarek  kasiagubik@wp.pl tel. 728 316 434 Leszno
Katarzyna Łukasik  kasialukasik@o2.pl tel. 508 646 430 Tarnowskie Góry
Łukasz Węgliński  lukasz_dolnyweglinski@interia.pl tel. 518 900 368 Katowice,Chorzów
Mariusz Dąbrowski  mikolaj41@op.pl tel. 500 387 383 Łódź
Agnieszka Kulisa  agakulisa@interia.pl tel. 515 929 233 Będzin
Izabella Johansson  izabella-johansson@hotmail.com tel. +46 736 109 174 Szwecja - Norkoping
Agnieszka Aleksy  agnieszka.aleksy@interia.pl tel. 662 244 432 Tworóg
Irena Harędza  irena.lea@gmail.com tel. 665 254 871 Katowice
Justyna Gmurczyk  gmurczyk.justyna@wp.pl tel. 693 760 720 Złotów
Justyna Charytoniuk  jagna.charytoniuk@gmail.com tel. 504 027 881 Warszawa
Marcin Majchrowicz  marcinmajchrowicz@o2.pl tel. 517 171 337 Warszawa
Ewa Baczul  ewa_baczul@op.pl tel. 663 149 721 Warszawa/Płońsk
Krzysztof Wołyniec  kristattoo@wp.pl tel. 661 014 771 Warszawa
Anna i Piotr Sawicz  anna.agnieszka@op.pl tel. 509 501 509 Warszawa
Karol Witak  masazysta.karol@gmail.com tel. 505 121 400 Zgierz
Rafał Nowakowski  zdrowymasaz@gmail.com tel. 530 025 585 Zgierz
Ewa Karczewska  ksiegarenka_cud@wp.pl tel. 500 711 778 Łódź
Wiola Kwaśnik  fiolka1976@wp.pl tel. 00353 85 14 090 15 Iralndia
Iwona Kubajewska   iwonakubajewska@interia.pl tel. +4746277308 Norwegia
Dominika Muszyńska   id@kosmetyka-id.pl tel. 32 227 11 88 Tychy
Magda Wach   the80gemi@wp.pl tel. +353877611698 Sligo, Irlandia
Małgorzata Grabowska   a.grabowska@libero.it tel. 503 655 482 Wolbrom
Ilona Wojdała   ilidiana@wp.pl tel. 00447783230933 Bradford
Marlena Bitner   marlenabitner@wp.pl tel. 508 770 700 Zgorzelec
Lucyna Zientara   lucywu@wp.pl tel. 798 221 502 Kazimierza Wielka.
Aleksandra Kulik   olenkaq1@o2.pl tel. 604 973 355 Kraków.
Małgorzata Kruszewska   g.kruszewska5@wp.pl tel. 668 184 005 Olsztyn.
Marcin Trześniewski   marcin@emte.jgora.pl tel. 796 066 396 Jelenia Góra
Agnieszka Reps   labell5@wp.pl tel. 796 066 393 Jelenia Góra
Katarzyna Migas   kasialubik@wp.pl tel. 512 242 054 Kęty
Ewelina Kościelny   ewelinakoscielny@wp.pl tel. 889 234 830 Rudno,Kraków
Mateusz Stebel   sagnol2@op.pl tel. 694 470 986 Opole
Henryka Sukiennik   ursz2ulka@o2.pl   Koski
Monika Słaboszewska   gabriela00@o2.pl tel. 511 098 840 Dąbrowa Górnicza, Kraków
Ola Stań   ola105@o2.pl tel. 608 152 781 Sosnowiec
Anna Skibińska   skibinskaanna@gmail.com tel. 512 121 348 Kraków
Marcelina Krzysiek   marsela1@op.pl tel. 511 203 623 Kraków
Katarzyna Pakalnicka-Prychitko   kiaora@op.pl tel. 501 602 357 Szczecin
Marek Szwengier   szwengierm@wp.pl tel. 694 453 828 Szczecin
Iwona Czarniawska   iwona.czarniawska@poczta.fm tel. 603 778 048 Gorzów Wlkp.
Irmina Balcerek   irmina-irmina@o2.pl tel. 533 871 333 Słubice
Piotr Nować   piotrus853@wp.pl tel. 600 378 254 Kołobrzeg
Łucja Kalisz   kawonl@wp.pl tel. 501 847 165 Jastrzębie Zdrój, Żywiec
Wiktor Minowski   poljak_007@yahoo.com Macedonia
Ewa Kurdas   ewa_kurdas@poczta.fm tel. 661 027 914 Wrocław
Lucjan Goclon   luck_g@interia.pl tel. 668 268 926 Rzeszów
Sebastian Michałowski   michalowski.sebastian@gmail.com Praga/Kraków
Anna Kwiecień   ania.aprile@gmail.com tel. 608 832 221 Rzeszów/Mielec
Jakub Krawczyński   dragonit19@gmail.com tel. 665 878 784 Kraków/Zakopane
Michał Żebrowski   kontakt@masaz-zebrowski.pl tel. 603 675 421 Koszalin
Ewa Grabowska   grabowska3@tlen.pl tel. 607 972 169 Koszalin
Małgorzata Kierzkowska   kierzunia@gmail.com tel. 730 044 486 Kołobrzeg
Łukasz Chinc   chincu03@wp.pl tel. 781 734 138 Kołobrzeg
Tomasz Trąbczyński   tel. 607 077 164 Kołobrzeg
Brygida Bednarz   b.brygida@tlen.pl tel. 501 707 703 Knurów
Katarzyna Barańska   kasia.w6@buziaczek.pl tel. 537 929 079 Pyskowice
Paulina Pendolska   paulek1234@o2.pl tel. 513 043 597 Chorzów
Danuta Wychodzka   danuta.wychodzka@gmail.com tel. 661 349 363 Częstochowa
Krystyna Szczęch   gloria.rzeszow@wp.pl tel. 531 061 031 Rzeszów
Alicja Sikorska   alkaqq@wp.pl tel. 694 780 434 Bydgoszcz
Sebastian Kolaszt   skolaszt@gmail.com tel. 661 068 360 Dąbrowa Górnicza
Ewa Rowińska   aniaraw@interia.pl tel. 609 024 080 Kraków
Aneta Olszowska   olszowska@gmail.com tel. 788 126 069 Olszówka, Rabka Zdrój
Julita Grenda   wwwjuzin@vp.pl tel. 781 25 90 55 Poddębice
Krzysztof Kalaczyński   reven10@onet.pl tel. 605 109 340 Łódź, Warszawa
Krzysztof Witczak   Krzysztof.witczak@interia.eu tel. 604 379 205 Łódź
Justyna Stawiarz   justynastawiarz12@gmail.com tel. 603 100 790 Lędziny, Tychy, Katowice
Ewa Borecka Birówka   darek.miko@gmail.com tel. 513 532 033 Zabrze
Małgorzata Kotzeła   makati1@o2.pl tel. 694 432 061 Sosnowiec
Magdalena Molek   magdalena.molek@vp.pl tel. 665 580 409 Wisła
Urszula Plewnia   plewulka11@gmail.com Wisła
Ela Komnacka   elzbieta.komnacka@wp.pl tel. 603 226 166 Wrocław
Wojciech Lipski   gako13@gmail.com tel. +39 340 234 0995 Italia (Włochy)
Dariusz Różański   dar.rozanski@gmail.com tel. 510 209 858 Świdnik
Arkadiusz Darwicz   darwiczarek@gmail.com tel. 604 215 480 Świdnik
Anna Szydłowska   aniaszydlowska2110@gmail.com tel. 666 076 571 Stalowa Wola
Piotr Skwira   pskwira@wp.pl tel. 507 117 447 Lubin

 

Lomi Lomi · ©2015 www.lomilomialoha.pl · wykonanie: enedue.com