LOMI LOMI

Lomi lomi Lomi lomi O szkole Lomi lomi Kursy masażu Lomi lomi Galeria Lomi lomi Opinie klientów Lomi lomi Kontakt Lomi lomi Masażyści Lomi lomi
Lomi lomi - Aia Ke Aloha i Kahiki - zdrowie i dobrobyt są w Twoim wnętrzu

O szkole

Mam na imię Kinga.
Jestem niezależną nauczycielką hawajskiego masażu Lomi Lomi.
Prowadzę kursy indywidualne i grupowe m.in. w Gorzowie Wlkp. Warszawie, Krakowie Katowicach, Łodzi i Wrocławiu, jak również w gabinetach masażu i SPA w całej Polsce.  Dwa razy w roku szkolę również chętnych uczestników kursu podstawowego na instruktorów masażu Lomi Lomi.
Odkąd pamiętam, pasjonowałam się różnymi formami pracy z ciałem, począwszy od tańca towarzyskiego, poprzez masaż, aż po hatha jogę. Długo nie mogłam zdecydować się co będzie dla Mnie najwłaściwsze i takie w 100% Moje. Przy okazji poznając wiele technik i sposobów na rozluźnienie, zharmonizowanie i utrzymanie ciała fizycznego w dobrej formie. 

 W 2007 roku trafiłam na kurs masażu Lomi lomi i od razu poczułam, że to o to Mi chodziło! Taneczne ruchy pełne gracji i swobody pokazały mi, jak masaż może być płynny i delikatny, a jednocześnie efektywny, skuteczny w swojej formie. 
W Lomi Lomi traktowanie osoby masowanej, jak i procesów uzdrawiających zachodzących w trakcie masażu, wymaga szacunku i akceptacji, a atmosfera sprzyja wyciszeniu i harmonii. Takie podejście jest bliskie mojemu sercu, dlatego właśnie wybrałam ten rodzaj masażu.

Od czasu pierwszego kursu, w miarę możliwości chętnie uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach, pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności nie tylko z zakresu masażu hawajskiego ale wielu innych technik masaży orientalnych.

 

Lomi Lomi · ©2015 www.lomilomialoha.pl · wykonanie: enedue.com