LOMI LOMI

Lomi lomi Lomi lomi O szkole Lomi lomi Kursy masażu Lomi lomi Galeria Lomi lomi Opinie klientów Lomi lomi Kontakt Lomi lomi Masażyści Lomi lomi
Lomi lomi - Aia Ke Aloha i Kahiki - zdrowie i dobrobyt są w Twoim wnętrzu

Kursy masażu

Wszystkie nasze kursy masażu Lomi Lomi prowadzone są w "Duchu Aloha", w atmosferze miłości, szacunku i akceptacji dla ucznia. Tutaj nie tylko nauczysz się masażu od strony technicznej, ale także rozwiniesz naturalną umiejętność „rozumienia mowy ciała”, wzmocnisz swoją koncentrację i pogłębisz wrażliwość, by łatwiej było Ci w przyszłości  świadomie pracować nad sobą i ze swoimi klientami.

Odkrywając istotę "Ducha Aloha", odkrywamy swoją pierwotną naturę. Naturę ludzi spontanicznych, wolnych, pełnych miłości, akceptacji oraz szacunku do siebie i innych. Uświadamiamy sobie, że każdy z nas jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, tym sposobem dajemy sobie prawo, by zacząć zauważać i doceniać w pełni swój własny nieograniczony Twórczy Potencjał.  Byśmy już teraz, na co dzień mogli wykorzystywać swoje talenty i zdolności z pożytkiem dla nas samych i wszystkich żyjących istot.
 
Na naszych kursach każdy otrzyma: bezcenną umiejętność masowania techniką masażu Lomi Lomi, certyfikat ukończenia kursu, a także płytę CD na której znajduje się film instruktażowy z poszczególnymi ruchami wykorzystywanymi w Lomi Lomi, płytkę z muzyką hawajską, oraz skrypt z ciekawymi informacjami o tym masażu. Ponadto każdy uczestnik kursu, który zdecyduje się na pracę z klientami, ma możliwość reklamować swoje usługi na naszej stronie internetowej w dziale "Polecani masażyści". Raz w roku, w okresie letnim, prowadzę kursy instruktorskie masażu Lomi Lomi, których głównym celem jest przygotowanie przyszłych instruktorów lomi lomi do prowadzenia kursów masażu, oraz zweryfikowanie, utrwalenie i rozwinięcie technik używanych w lomi lomi.

Indywidualny kurs masażu Lomi Lomi: 

Zapraszam na szkolenia indywidualne, które odbywają się u mnie w domu (Krucz. woj Wielkopolskie - 1h od Poznania). Dom jest położony w lesie, to oaza ciszy, spokoju i relaksu. Termin i miejsce przeprowadzenia kursu można ustalić indywidualnie. Inwestycja w kurs: 850zł (nocleg i wyżywienie w cenie) lub 900zł (+ koszty dojazdu i ewentualnych noclegów) na terenie całego kraju, w miejscu wybranym przez klienta.

Zapraszamy do zakupu filmów instruktażowych z masażu Lomi Lomi i innych:

 

Lomi Lomi · ©2015 www.lomilomialoha.pl · wykonanie: enedue.com